Sporting CP

-

FC Arouca

04/03/2017
U portugalskoj ligi, braga ce danas ugostiit aroucu. Suset izmedju cetvrtoplasiranog tima i tima koji je 12. Na tabeli. Gosti su trenutno sigurni sto se tice zone ispadanja, udaljeni su od zone ispadanja 11. Bodova, i za sada ne moraju da brinu. S druge straen domacinu su bodovi potrebniji, a i braga na svome terenu igra jako dobro, tako da je ovdje za ocekivati da ce domacin doci lagano do pobjede. Tradicija inace nije nesto sjajna po bragu. Jer su u zadnje dvije utakmcie koje su igrail protiv arouce igrali oba pua nerjeseno. Ali zadnji put su igrali u gostima, a to je bilo u destom mjesecu prosle godien, takod da se dosta toga izmejnio od tada i za ocekivati je da danas kod kuce pobjede. Inace kod kcue su zadnji put pobjedili sa 2:0 aroucu prosle godine u provm mjesecu. Odavno domacin ne zna za pobjedu, pet susreta kako nije pobjedio i kod njih vjevatno postoji velika zelja za pobjedom koja ce danas da se pokaze kao dobitna kombinacija. Ta glad je narasla kod njih do stepena kada se moraju nahranit, a da bi tio uspjelo moraju danas pojbediti. U gostima su igrali nerejenso sa setubalo. Vodili su golom cartabie u sezdest i devetoj mintii, medjutim u devetdestoj mintuti domaci su ih iznenadii i dali gol. A tu jos treba i dodati da je braga promasila penalš u 87. Minuti, tako da ih i sreca nije bas nesto pratila. Kod kuce osam pojbeda, dva nerjesean i dva poraza. Tri utakmcai su vec bez pobjede i danas se to mora promjeniti. Gosti nisu nista posebno, vezali su tri poraza, kod kuce su od belenesa izgubili sa 2:1. Tako da ce ovo za njih danans biiti tezak susret. Imali su vodsatvo u provm polvuremnu, ali u drugom poluvremnu potpuni preokret gostiju. U cetriri minute dva gola su dali i okrenuli utakmiu u svoju korist. U gostima arouca ima sest poraza i tesko da ce ovdje izaci na kraj sa bragom. Primaju gosti i dosta golova.