Leicest

-

Hull City

04/03/2017
Danas ce se u engleskoj premier ligi u okviru dvadeset i sedmog kola sastati lester i hull. Lester je na petnestoj poziciji , ima dvadest i cetri boda, za sada su samo dva boda udaljeni od zone ispadanja. vezali su cetri poraza i onda u zadnjem kolu su pobjedili kod kuce liverpool sa 3:1. Poveli su u prvom poluvremenu u dvadeset i osmoj minuti utakmice, u nastavku u trideset i devetoj minuti dolaze i do drugog gola. Tako da su vec na poluvremenu imali vodstvo od 2:0, zaista je ovo bilo veliko izjednacenje, ali je lester zaista u tome momenut imao vodstvo. U nastavku drugog poluvremena dosli su i do treceg gola , strijelac je bio po drugi put vardy. U nastavku livepool je napadao ali sve sto je uspio uciniti bio je gol u seszdest i osmoj minuti za 3:1. U nastavku je liverpool napadao ali nije uspio nista napraviti, tako da su na kraju domaci odnijei sva tri boda. I danas ocekujem da dodju do pobjede jer kad su mogli pobjediti liverpool zasto ne bi mogli hull. U gostima lester igra jako lose, nemaju pobjede do sada, a deset su izgubiil tako da se moraju vaditi kod kuce. Zadnji put su izgubili od swansea sa 2:0. Swanse je dosao do gola u trideset i sestoj minuti, a u nastavku prvog poluvremna i do drugog gola. U nastavku drugog poluvremna nije bilo promjena, jednostavno lester nije moga pronaci nacin da ugrozi domacina i na kraju su ovdje izgubili. stavarno im ne ide u gostima i morace se vise potruditi da poprave utisak. Hull je na devetnestoj poziciji sa dvadest i jedan bod, za sada su jedan od najgorih timova u ligi. U zadnjih petu utakmca izgubili su dvije, a samo su jednu pobjedili. Zadnji put su igrali nerjesneo sa burneleyom kod kuce bilo je 1:1. U prvom poluvremenu nije bilo golova, a u nastavku smo vidjeli dva gola, prvo je hull imao vodstvo iz penala a onda su primili gol za izjednacenje. U gostima imaju samo jednu pobjedu, igraju jako lose i ocekujem da ce ovdje lester biti bolji.