SSC Napoli

-

Real Madrid

07/03/2017
Aktuelni europski i svjetski prvak danas ide na uzvratnoj utakmici na San Paolu kod Napolija.Prva utakmica u Madridu je zavrsena sa 3-1 u korist tadasnjem domacinu ali Napoli je imao i vodstvo od 0-1.Napolija veceras ocekuje mozda i nemoguci zadatak ali naravno da ce porbati napraviti nesto.Oni su nakon poraza od Atalante na domacem terenu sa 0-2 i poraza od Juventusa u kupu sa 3-1 dobili Romu u gostima sa 1-2 i tako su vratili samopouzdanje.U Seriji A su sada treci sa 2 bodova zaostatka od drugoplasirane Rome i 10 bodova zaostatka od Juventusa.U Ligi Prvaka su mogli i ispasti do zadnjeg kola ali su pobjedili u gostima kod Benfice i tako su zavrsili i prvi.Madridjani su malo pali ali to se nebi trebalo puno osjetiti danas.Nakon poraza od Valencije sa 2-1 oni su bili i pred porazom kod Villareala i gubili su sa 2-0.Ipak, dokazali su zasto su najbolji klub u povijesti nogometa i vratili su se za samo 20 minuta i na kraju su pobjedili sa 2-3.Poslije toga je slijedio Las Palmas i svi su ocekivali laku pobjedu ali nakon njihovog vodstva od 1-0 gosti su uzvratili sa golom a na pocetku drugog poluvremena Bale je dobio nepostojeci crveni karton.Nakon toga su ponistena dva cista gola Morate ali Real se opet ne predaje i sa golovima Ronalda u 86 i 89 minuti izjednacava rezultat.Protiv u gostima su igrali bez 5-6 kljucnih igraca ali kada nitko nije ocekivao, oni su pobjedili sa velikih 1-4.Tako su sada drugi u La Ligi sa jednim bodom manje od prvoplasirane Barcelone ali i utakmicu manje.Danas ce kod Reala igrati svi osim Raphael Varane koji je ozlijedjen.Mislim da "kraljevi" nece danas izgubiti i da ce sa lakocom proci dalje.