Crawley Town

-

Portsmouth FC

07/03/2017
Sastaju se Craweley Town i Portsmouth u okviru engleske league two. Domacin je na 16 poziciji sa cetrdeset i tri bodova jedanaest bodova manje od prvog tima koji je na plej off poziciji Extera , a tri boda manej od Morcemra koji je iznad pozicija Tako da ce ici danas na pobjedu. Imaju trinaest pobjeda, deset puta su igrali nerjeseno, i sedam puta su izgubili. u zadnjih pet susreta u izgubili samo jedanaput, a dva puta su pobjedili i isto toliko remija su odigrali. U zadnje dvije utakmcie su se razigrali, pobjedili su zadnji put kod kuce crawley town sa 3-0. U provm poluvremenu je bilo bez golova, ali u drugom poluvremnu su se razigrali i krenuli u pobjedu, u sest minuta su ubacila dva gola , prvo u sedamdesetoj minuti je dao gol hylton, a onda u sedamdeseti i sestoj minuti ponoovo je hylton bio srijelac gola. Kod kuce portsmouth ima sedam pobjeda, cetri nerijesena i cetiri izgubljena meca. U zadnjih pet susreta su tri dobili, a dva izgubili. nakon poraza od chelteman od 3:2, zadnji put su su savladali crawley. Postigli su dvadeset i pet golova a primili osamnaest golova. Ovdje se danas ocekuje da pobjede, i da se prikljuce u utrku za prva tri mjesta. Portsmouth je trenutno an petoj poziciji , 13 bodova su udaljeni od zone direktnog plasmana, i u ovom trenutnku im to jednino moze biti satisfakcija, posto imaju teskog protivnika, i tesko ce ovdje uspjeti nesto napragit. Imaju sesnaest pobjeda , osam nereijesenih i deset puta su izgubili. tako da ce tesko dansa ovdje nesto napraviti. U zadnjih pet utakmica su samo dva puta pobjeditliZadnji put su izgubili u gostima od mansfielda sa 4:0. U prvom poluvremenu su primili na pocetku dva gola, prvo u devetnaestoj minuti a potom u dvadest i sestoj u drugom poluvremenu je mansfield samo poduplao rezultat. Danas ih oceku jem vjerovatno slican scnario , s obzirom na to da u gostima imaju sedam poraza, a vezali su tri poraza, nemaju ovdje snage da se izbore sa portsmouth.Ocekujem ipak da Portsmut pobjedi i osvoji sva tri boda.