Accrington Stanley

-

Grimsby Town

25/03/2017
U engleskoj legau two , u okviru trideset i devetog kola danas ce se sastati accrington i grimsby. Ovo je susret izmedju dva tima koja drze sredinu tabele, domaci su na cetrnestoj poziciji, a gosti su trinesti i razlika u bodovima je samo u tri boda u korist gositju, tako da su ova dva tima sto se tice tabele dosta izjednaceni, ali sto se tice forme accrington je u mnogo boljoj formi i oni su ovdje defenitivno s pravom favoriti. Za sada im do sedme pozicije treba deset bodova, to bas i nije malo tako da ce u narednim utakmcia morati dati sve od sebe i da biljeze samo pobjede ukoliko zele nesto da naprave ovdje. Oni u u pet zadnjih susreta cetiri puta pobjedili, a samo su jednom igrali nerjeseno tako da se vidi da su u jako dobroj formi . u gostima su savladali neugodni morecambe 2:1. U prvom poluvremenu su dosli do vodstav u cetrdeset i petoj minuti. U drugom poluvremenu krece sa jos boljom igrom , napadaju citavo vrijeme pa tako u sezdeset i sezstoj mintui dolaze i do drugog gola. U nastavku domaci uspjevaju samo da smanje rezultat u osamdest i drugoj minuti, na kraju gosti odnose sva tri boda. I danas ovdje domacinu treba dati prednost posto je mnogo bolji tim. Grimsby je trinesti na tabeli , imaju pedeset i jedan bod, i oni za sada imaju sanse da se izbore za sedmu poziciju ali im je konkurencija stvarno jaka, a jedan od konurentata upraov danas igra sa njima, tako da ce ovdo za njih biti vrlo tesko gostovanje. Oni su kod kuce podbacili protiv crawley towna, igrali su nerjeseno, tako da su propustili ovdje priliku da barem kod kuce dodju do pobjede protiv lakseg tima , jer ih danas ceka tezak susret. Protvi crawleya su imali vodstvo u prvom poluvremenu u dvadest i drugoj minuti, ali u nastavku ga nisu upjeli sacuvati , tako da u cetrdeset i petoj minuti gosti dolaze do izjednacenja. U drugom poluvremenu je bilo prilika sa obje strane, ali je na kraju rezultat ostao nepromjenjen. U gostima grimsby ima sedam pobjeda, cetiri puta su remizirali i osam su puta izgubili, u zadnjih pet utakmica imaju samo jednu pobjedu u gostima, i tri puta su porazeni tako da ce tesko izaci na kraj sa domacima danas s obzirom da su u jako losoj formi.