Dundee FC

-

Ayr United FC

28/03/2017
Ayr je prezadnji na tabeli, jedan su od najlosijih timova u ligi, mada je njihova igra dosta bolja u zadnja dva kola, gdje su zabiljezili pobjede, ali koliko ce sve to potrajati pitanje je. Oni su deveti imaju trideset i jedan bod, za sada su pored st. Mirrena glavni kadndidat za ispadanje iz lige. Kod kuce su savladali dumbarton 2:1, domaci su igrali ovdje dobro , od pocetka su bili bolji , imali su i loptu i sut, tako da su na kraju poluvremena u cetrdeset i petoj minuti dosli do vodstva. U drugom poluvrmenu krecu sa slicnim ritmom igre sto rezultuju golom domacih u pedeset i drugoj minuti za vodstvo od 2:1. U nastavku su bili bolji, imaju kontrolu nad utakmicom, i uspjevaju da na kraju pobjede i odnesu sva tri boda koja su za njih zlata vrijedna. Domacin je u zadnji pet kola odigrao jako lose, bez pobjede, su a vezali su tri poraza tako da ce danas kod kuce morati da traze iskupljenje za ove dosadasnje lose rezultate. On i su cetvrti , imaju cetrdestet i cetiri boda, od prve pozicije ovdje vise nema nista to je jasno kao dan,ali su im zato jos uvijek na raspolaganju treca i druga pozicija koje su za njih jos uvijek dostupne. A danas igraju sa jednim od najgorih timova u ligi tako da imaju velikih sansi da ovdje pobjede. U gostima su izgubili od raitha 2:1. Domaci su u prvom poluvremenu bili bolji pa su dosli do vodstava u cetrdeset i prvoj minuti u nastavku jos bolje igraju i dolaze i do drugog gola u cetrdeset i devetoj minuti da bi dunde dosao do gola tek u osamdeset i prvoj minuti , do kraja nije bilo jos mnogo vremena da se nesto napravi tako da su na kraju izgubili sva tri boda. Kod kuce imaju osam pobjeda, cetri remija i samo su jednom porazeni. Dva su vec kola bez pobjede kod kuce tako da ce danas pokusati da izglade stvari i da pobjede.