MFK Vitkovice

-

MFK Frydek-Mistek

19/04/2017
Jedno vrijeme su gosti igrali zaista odlicno da bi poslije toga krenuli sa losim rezultatima i poceli su da nizu poraze. Tesko ce oni danas u gostima da izadju na kraj sa domacinom koji ce danas da ide na pobjedu , i dosta su spremniji u odnosu na goste u ovom momentu tako da treba odigrati na njih. Na domacem terenu su izgubili od budejovice, imali su gosti i srece u prvom poluvremenu nakon sto su stigli do gola uz dosta srece jer je to bio autogol u devetoj minuti , u nastavku su domaci pokusavali da dodju do izjednacenja, ali nisu mogli. I onda su gosti dali jos jedan gol u pedest i trecoj minuti da bi u nastavku rezulat ostao isti tako da su domaci ponovo odigrali lose. Domaci ce pokusati da dodju do bodova i tako zauzmu cetrnestu poziciju koja ne vodi u relegaciju. Sva sreca pa gosti igraju jako lose u zadnej vrijeme , nisu u formi tako da bi to domaci danas mogli da iskoriste u svoju korist i da dodju do nove pobjede. Dobro oni igraju u zadnje vrijeme, biljeze i pobjede, a u zadnjih pet kola nisu izgubili. imaju tri pobjede, i dva su puta igrali nerjeseno, tako da iako stoje dosta losije na tabeli ipak su trenuto u boljoj formi a to se trenutno racuna i pred njima je izazov da danas pobjede. U gostima su igrali nerjeseno sa sokolovom, bilo je 1:1, domaci su imali ovdje dosta srece dosli su autogolom do vodstav u dvadset i petoj minuti da bi u nastavku drzali vodstvo sve do pedest i pete minute kada gosti stizu do izjednacenja. U nastavku nije bilo promjena iako su gosti po meni bili bolji, ipak nije ovo bio lagan mec za njih i mogu oni ovdje biti zadovoljni ovim bodom. Kod kuce danas imaju sansu da dodju do sva tri boda, a inace kod kuce imaju cetiri pobjede, dva remija i pet su puta igrali nerjeseno. Pobjedili su znojmo bez nekih vecih problema sa 3:0, sva tri gola su postigli u prvom dijelu susreta.