Newcastle United

-

Preston North End

24/04/2017
Sutra se susreću Njukasl i Preston. Moj tip se odnosi na to da će na poluvremenu biti 0:0, i da će na kraju Njukasl pobediti sa nulom. Naime, Njukasl ne sme da rizikuje, i mora da zadrži to drugo mesto. Prestonu je ova utakmica rezultatski nebitna, što je dosta korisno za igrače Njukasla. Naime, Preston ne igra toliko otvoreno, a i kada igra, to bude obično u drugom poluvremenu. Njukasl uglavnom daje golove i rešava utakmicu u drugom poluvremenu, pa sam zato i odabrao ovaj tip. U poslednjem međusobnom susretu, bilo je 0:0 na poluvremenu, dok je u drugom poluvremenu bilo 3 gola. Isto tako nešto očekujem i danas. Njukasl je po meni dosta loš bez Mitrovića, tako da ne verujem da će rano doći do prednosti. Preston će imati više energije u prvom poluvremenu, tako da se nadam da će izdržati 45 minuta da ne prime gol, dok bi u drugom domaćin trebao da reši utakmicu u svoju korist.